3 червня, в м. Чернівці, на відкритті Європейського тижня сталої енергії в Україні, міський голова Іван Погоріляк підписав Угоду мерів щодо Клімату та Енергії і отримав від голови Групи підтримки України Європейської комісії Пітера Вагнера відповідний сертифікат.
Published in
CoM East в прессе
Latest from Raphael Chatelet
Leave a comment
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.