3 червня мери 14 українських міст підписали Угоду мерів, спрямовану на підвищення енергоефективності, яка буде направлена до Брюсселю і стане основним документальним свідченням того, що місто бере на себе зобов’язання розвиватися в напрямку європейських енергетичних стандартів. Церемонія підписання відбулась у рамках Європейського тижня сталої енергії в Україні, що відкрився у місті Чернівці 3 червня. У церемонії відкриття Тижня та підписання Угоди мерів взяв участь заступник міського голови з питань розвитку інфраструктури та інвестиційних проектів Олександр Хіхлач.
Friday, 08 June 2018 11:19
Немирівська міська рада стала підписантом Угоди мерів
Written by Raphael Chatelet
Published in
CoM East в прессе
Latest from Raphael Chatelet
Leave a comment
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.