АМУ бере участь у презентації Муніципальної платформи «Енергетична та кліматична трансформація»
Written by Raphael Chatelet6 лютого у м.Славутич пройшла перша робоча зустріч Муніципальної координаційної платформи з розвитку «Енергетична та кліматична трансформація», організована Проектом ЄС в Україні «Угода мерів - Схід». У заході взяли участь представники міст-підписантів «Угоди мерів - Схід», Євросоюзу, Мінрегіону, Мінекології, Територіальні та Національні координатори Угоди мерів, зацікавлені у співпраці з європейською ініціативою сторони, а також структури підтримки платформи: Асоціація міст України, Асоціація ОТГ та Асоціація «Енергоефективні міста України».
Additional Info
- Ссылка на веб ресурс: Link on web resource
Latest from Raphael Chatelet
Leave a comment
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.