15 травня Грабовецька ОТГ спільно з департаментом Паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації проведе «День сталої енергії».15 травня Грабовецька ОТГ спільно з департаментом Паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації проведе «День сталої енергії».
Ուրբաթ, 08 Հունիսի 2018 09:07
У Грабовецькій ОТГ пройде «День сталої енергії»
Written by Raphael Chatelet
Published in
CoM East в прессе
Latest from Raphael Chatelet
Leave a comment
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.