Голова Групи підтримки України Європейської комісії Пітер Вагнер на урочистостях з нагоди відкриття тижня сталої енергії в Чернівцях говорив про ефективність використання енергоресурсів і захисту клімату в Україні, системний підхід у здійсненні спектру реформ, запевнив учасників заходу в постійній та максимально можливій підтримці ЄС кроків по впровадженню Угоди мерів в українських муніципалітетах.
день/месяц/год
Пітер Вагнер впевнений в успішній реформі енергетичного сектору України
Автор Raphael Chatelet
Опубликовано в
CoM East в прессе
Последнее от Raphael Chatelet
Оставить комментарий
Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены