На позачерговій 37-й сесії міської ради, що відбулась, сьогодні, 26 липня, депутати прийняли рішення «Про внесення змін до міської цільової програми «Муніципальний енергетичний план міста Житомир на 2017-2020 роки»». Прийняттям цього рішення місто Житомир підтвердило свої наміри та амбітну ціль – побудувати та ввести в експлуатацію власну сонячну електростанцію потужністю 10,0 МВт.
Опубликовано в
CoM East в прессе
Последнее от Raphael Chatelet
Оставить комментарий
Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены