26 лютого 2019 року у м.Славутич відбувся публічний захід «Муніципальна координаційна платформа з розвитку «Енергетична та кліматична трансформація», у якому прийняли участь представники ЄС, Міністерства екології та природних ресурсів та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ та найбільш активні підписанти Угоди мерів.
Дополнительная информация
- Ссылка на веб ресурс: Link on web resource
Опубликовано в
CoM East в прессе
Последнее от Raphael Chatelet
Оставить комментарий
Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены