Представники Краматорської міської ради взяли участь в обговоренні дорожньої карти для усунення бар’єрів при залученні інвестицій в план дій зі сталого енергетичного розвитку
Автор Anna ZenzinaЦього тижня у Миргороді за круглим столом зібралися представники 9 міст-підписантів Угоди Мерів, де обговорили Дорожню карту для усунення бар’єрів при залученні інвестицій до Плану дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР) та ознайомились із планом робіт Муніципальної платформи на 2019 рік, яку презентувала національний експерт Проекту ЄС в Україні “Угода мерів - Схід” Оксана Кисіль.
Дополнительная информация
- Ссылка на веб ресурс: Link on web resource
Последнее от Anna Zenzina
- Украина: Тренинг на тему «Разработка ПДУЭР(К)», Киев, 18-19/04/2019
- Беларусь: Тренинг на тему «Планирование и реализация адаптационных мер», Сморгонь, 2-3/04/2019
- Вводное руководство по работе с профилем Соглашения мэров в Extranet
- CoM East_Армения в фактах и цифрах
- CoM East_Беларусь в фактах и цифрах
Оставить комментарий
Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены