На останньому пленарному засіданні міська рада підтримала європейську ініціативу «Угода мерів».На останньому пленарному засіданні міська рада підтримала європейську ініціативу «Угода мерів». Від імені територіальної громади міста рада уповноважила міського голову Олексія Шостака підписати «Угоду мерів».
день/месяц/год
Міська рада Малина підтримала європейську ініціативу «Угода мерів»
Автор Raphael Chatelet
Опубликовано в
CoM East в прессе
Последнее от Raphael Chatelet
Оставить комментарий
Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены