Селищна голова Ольга Матюшина у грудні 2016 р підписала Угоду Мерів та приєдналася до Ініціативи Євросоюзу з підтримки енергоефективності муніціпалітетів. 7 квітня цього року, згідно даних Звіту з енергоменеджменту Коцюбинського, проведеного фахівцями ДП «Київоблбудінвест» разом с УЖКГ “Біличі”, – за рахунок інженерних рішень та встановлення системи обліку економія бюджету може скласти до 40% витрат на енергоресурси.
Опубликовано в
CoM East в прессе
Последнее от Raphael Chatelet
Оставить комментарий
Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены