У 2016 році за рішенням сесії міської ради Ужгород приєднався до Європейської ініціативи – Угоди мерів стосовно Енергії та Клімату. Так обласний центр Закарпаття став членом особливого «клубу» міст світу, які задекларували намір стати розумними, комфортними, енергоефективними та дружніми до людей і природи.
день/месяц/год
В Ужгороді обговорили План дій сталого енергетичного розвитку нашого міста
Автор Raphael Chatelet
Опубликовано в
CoM East в прессе
Последнее от Raphael Chatelet
Оставить комментарий
Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены