Спеціальна група підтримки, що базується у Львові, Україна, готова надати допомогу демонстраційним проектам як з точки зору реалізації проекту (планування, управління і моніторинг цих дій з підвищення енергоефективності, дотримання договірних зобов'язань ЄС), так і з технічної точки зору, що охоплює весь цикл від енергоаудиту до завершення робіт. Група підтримки також допомагає проектам документувати свою діяльність і поширювати передовий досвід серед інших муніципалітетів, зацікавлених у підвищенні енергоефективності своїх міст.
Плани та дії
Published in
Демонстраційні проекти
Latest from Raphael Chatelet
Leave a comment
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.