Миргород долучився до муніципальної платформи "Енергетична та кліматична трансформація"
Written by Raphael ChateletУчора місті Славутич відбувся публічний захід, присвячений муніципальній платформі розвитку “Енергетична і кліматична трансформація” як майданчик для діалогу між державними органами влади, муніципалітетами, фінансовими інститутами, незалежними експертами та громадськими організаціями. Миргород на заході представляв міський голова Сергій Соломаха.
Additional Info
- Ссылка на веб ресурс: Link on web resource
Latest from Raphael Chatelet
Leave a comment
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.