15 травня Грабовецька ОТГ спільно з департаментом Паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації проведе «День сталої енергії».15 травня Грабовецька ОТГ спільно з департаментом Паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації проведе «День сталої енергії».
Опубликовано в
CoM East в прессе
Последнее от Raphael Chatelet
Оставить комментарий
Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены