У неділю 3 червня Представництво ЄС в Україні спільно з Чернівецькою міською радою відкрили щорічний Європейський тиждень сталої енергії, який в Україні проводиться вже восьмий рік поспіль. «Цей захід покликаний привернути увагу громадськості на необхідності економити енергію на місцевому рівні.
Опубликовано в
CoM East в прессе
Последнее от Raphael Chatelet
Оставить комментарий
Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены