3 червня, в м. Чернівці, на відкритті Європейського тижня сталої енергії в Україні, міський голова Іван Погоріляк підписав Угоду мерів щодо Клімату та Енергії і отримав від голови Групи підтримки України Європейської комісії Пітера Вагнера відповідний сертифікат.
Опубликовано в
CoM East в прессе
Последнее от Raphael Chatelet
Оставить комментарий
Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены