Близько 200 українських міст долучилися до європейської ініціативи.Близько 200 українських міст долучилися до європейської ініціативи.Низка інформаційних, культурних, спортивних, просвітницьких та інших заходів, присвячених початку Європейського тижня сталої енергії в Україні, пройшла у Чернівцях. Сюди прибули представники Делегації Євросоюзу в Україні, керівники проектів і програм міжнародної допомоги Україні та неурядових організацій, міські голови та керівництво майже півсотні українських міст-підписантів Угоди мерів.
день/месяц/год
У Чернівцях керівники 14-ти українських міст підписали Угоду мерів
Автор Raphael Chatelet
Опубликовано в
CoM East в прессе
Последнее от Raphael Chatelet
Оставить комментарий
Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены