3 червня мери 14 українських міст підписали Угоду мерів, спрямовану на підвищення енергоефективності, яка буде направлена до Брюсселю і стане основним документальним свідченням того, що місто бере на себе зобов’язання розвиватися в напрямку європейських енергетичних стандартів. Церемонія підписання відбулась у рамках Європейського тижня сталої енергії в Україні, що відкрився у місті Чернівці 3 червня. У церемонії відкриття Тижня та підписання Угоди мерів взяв участь заступник міського голови з питань розвитку інфраструктури та інвестиційних проектів Олександр Хіхлач.
Опубликовано в
CoM East в прессе
Последнее от Raphael Chatelet
Оставить комментарий
Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены