Відправною точкою початку функціонування Угоди Мерів став заклик європейських міст, схвалений і підтриманий Європейською Комісією. З огляду на те, що ця ініціатива дотримується принципу розвитку «знизу – вгору», а також є добровільним зобов'язанням, спрямованим на задоволення амбітних цілей, поставлених самими муніципалітетами, приєднання до Угоди Мерів є абсолютно безкоштовним, як і виконання планових завдань, а також надання необхідних звітів у відповідності до методології Угоди.
Четвер, 14 березня 2019 15:01
Чому приєднання до Угоди Мерів не передбачає фінансових зобов'язань?
Written by Raphael Chatelet
Published in
Угода мерів
Latest from Raphael Chatelet
Leave a comment
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.