Для того, щоб офіційно приєднатися до Ініціативи та отримати статус Прихильника Угоди, мережа місцевих органів влади має зробити такі кроки:
- Заповнити онлайн-форму приєднання до Угоди.
- Після підтвердження права на участь необхідно заповнити стандартну Декларацію. Декларація підписується англійською мовою, а також, якщо є необхідність, державною мовою Прихильника Угоди. Однак, в будь-якому випадку офіційною версією договору вважається англійська версія.
- Заповнений та підписаний документ надсилається в електронному форматі на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. без підпису, після чого відбувається підписання договору Європейською Комісією.
Отримавши належним чином заповнену і підписану заявку про прийняття на себе зобов'язань, Офіс Угоди Мерів створить онлайн-профіль вашої організації, який дасть вам можливість брати активну участь в співтоваристві Угоди Мерів і допоможе краще підтримувати ваших асоційованих Підписантівф.