Будь-який орган державного управління, який бажає стати офіційним «Координатором Угоди», повинен виконати наступні дії:
- Заповнити онлайн-форму приєднання до Угоди.
- Після підтвердження відповідності вимогам необхідно заповнити і підписати заяву, яка буде вам вислана, і відправити на Службу підтримки (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
Отримавши належним чином заповнену і підписану заявку про прийняття на себе зобов'язань, Офіс Угоди Мерів створить онлайн-профіль вашої організації, який дасть вам можливість брати активну участь у спільноті Угоди Мерів і допоможе вам краще підтримувати своїх асоційованих Підписантів.