Муніципалітет, який бажає приєднатися до Угоди Мерів, має подати таку ініціативу на обговорення своїй міській раді (або відповідному органу влади). Як тільки рішення про підписання буде офіційно прийнято, місцевий орган влади повинен заповнити онлайн-формуляр і завантажити формуляр приєднання державною мовою, підписаний мером. Дата прийняття рішення ради - це дата, яка і є датою приєднання міста і має бути вказана і в формулярі приєднання, і в онлайн-формі міста. Місцеві органи влади, у яких буде належним чином заповнений формуляр і онлайн-форма, будуть офіційно зареєстровані і включені до списку Підписантів на сайті Угоди Мерів.
Примітка: Угода Мерів - це добровільна ініціатива. Таким чином, приєднання міста до цієї ініціативи є безкоштовним.