Невеликі сусідні муніципалітети можуть отримати вигоду з підготовки спільного Плану дій зі сталого енергетичного розвитку і клімату. Для того, щоб кілька муніципалітетів змогли приєднатися в якості одного Підписанта, кожен муніципалітет повинен буде зареєструватися зі спеціально передбаченими для цього формами приєднання для подачі спільних ПДСЕРК.
Таким чином, муніципалітетам пропонуються два варіанти співпраці:
Варіант 1 – індивідуальні зобов'язання: кожне місто-підписант в групі індивідуально зобов'язується скоротити викиди СО2 не менше, ніж на 20% до 2020 року та/або на 30% до 2030 року, і, отже, повинно заповнити свій власний шаблон. План дій може включати як спільні дії, так і індивідуальні.
Варіант 2 – загальні зобов'язання: група Підписантів спільно зобов'язується скоротити викиди СО2 на не менше, ніж 20%, до 2020 року та / або на 30% до 2030 року. У цьому випадку групою Підписантів повинен бути заповнений тільки один спільний шаблон, який потім відображається у груповому профілі міст на веб-сайті.