З метою забезпечення ефективного контролю за енергоспоживанням та оцінки впливу заходів щодо зниження викидів CO2, які вживаються містом (а також, у разі необхідності, з метою адаптації або перегляду Плану дій) рекомендується, щоб Підписанти Угоди здійснювали Моніторинг кадастру викидів (МКВ) на регулярній основі. Мінімальні вимоги в контексті Угоди передбачають здійснення моніторингу, принаймні, кожні 4 роки.
Однак, ми рекомендуємо Вам проводити моніторинг кадастру щорічно, що дасть можливість отримати краще уявлення про динаміку зміни ситуації. Таким чином, результати наступних кадастрів (моніторингів) можуть порівнюватися з показниками Базового кадастру викидів, що дасть можливість контролювати поступ у реалізації заходів, прийнятих містом у сфері скорочення викидів.