Так як скорочення викидів СО2 є завданням, що стосується всієї території муніципалітету, тобто не тільки муніципальних будівель та муніципального транспорту, але також і приватного житла, сектора послуг і транспорту, надзвичайно важливо залучати місцевих партнерів та громадян до підготовки та впровадження Плану дій зі сталого енергетичного розвитку міста.
Кожен Підписант Угоди може збільшувати рівень своєї участі за допомогою ефективної комунікації та інформаційних заходів, що зосереджуються на цілях, пов'язаних з енергією і кліматом.