У неділю 3 червня Представництво ЄС в Україні спільно з Чернівецькою міською радою відкрили щорічний Європейський тиждень сталої енергії, який в Україні проводиться вже восьмий рік поспіль. «Цей захід покликаний привернути увагу громадськості на необхідності економити енергію на місцевому рівні.
Published in
CoM East в прессе
Latest from Raphael Chatelet
Leave a comment
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.