Близько 200 українських міст долучилися до європейської ініціативи.Близько 200 українських міст долучилися до європейської ініціативи.Низка інформаційних, культурних, спортивних, просвітницьких та інших заходів, присвячених початку Європейського тижня сталої енергії в Україні, пройшла у Чернівцях. Сюди прибули представники Делегації Євросоюзу в Україні, керівники проектів і програм міжнародної допомоги Україні та неурядових організацій, міські голови та керівництво майже півсотні українських міст-підписантів Угоди мерів.
Cümə, 08 İyun 2018 11:10
У Чернівцях керівники 14-ти українських міст підписали Угоду мерів
Written by Raphael Chatelet
Published in
CoM East в прессе
Latest from Raphael Chatelet
Leave a comment
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.